Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermeye başlayan Tasarım Maskeler birlikte çalıştığı firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek, firmaların kurumsal kimliğini destekleyen estetik ve kendine özgü logolu maske üretimleri yapmaya başlamıştır. Tasarım Maskeler, firmanızın logosunu barındıran tek kullanımlık veya yıkanabilir kumaş maske modellerinin toptan olarak üretmektedir.

Bunun yanı sıra firmaların reklam kanallarını arttırmak ve kurumsallaşmalarına yardımcı olacak kişiselleştirmeleri ürünlere baskı yöntemiyle yapan firmamızda ;üniforma baskılı yoga hamağı, tek kullanımlık Pilates Reformer matı üretimleri ve toptan satışları da yapılmaktadır.

Firmalara özel tasarladığı maskelerle sektörde yeni bir dönem başlatan Tasarım Maskeler ,yenilikçi vizyonu ve profesyonel ekibiyle işlerini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Tasarım Maskeler firmalara özel logolu maskelerin pandemi süresince öneminin farkında olarak amaca en çok hizmet eden ürünleri, profesyonel ekip arkadaşlarıyla uzun araştırma ve geliştirmeler sonucu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

İş güvenliği ,hijyen ve işçi sağlığı konularını her zaman en üst seviyede tutmaktadır